ProperAd.pl

  • Traffic Watch Dog

Opublikowane:

06.08.2019

Blogi o marketingu, z którymi warto być na bieżąco

3 min - średni czas potrzebny na przeczytanie artykułu

Do zadań każdego marketera należy ciągła edukacja, śledzenie nowinek i trendów. W tym celu warto śledzić prasę branżową, książki czy też tematyczne spotkania i warsztaty. Dobrym źródłem nowości z dziedziny marketingu są również blogi internetowe.

 W dzisiejszym artykule przedstawiamy Wam zestawienie najlepszych naszym zdaniem blogów poświęconych marketingowi. Jest to nasze subiektywne zestawienie, dlatego też Waszym zdaniem może jakiegoś bloga w nim brakować. Jeśli tak, to koniecznie dajcie nam o tym znać w komentarzach!

Blog Pawła Tkaczyka

https://paweltkaczyk.com/

 

Blog autorstwa Pawła Tkaczyka. Zawiera on dużo przydatnych informacji na temat marketingu oraz social mediów. Paweł Tkaczyk jest autorem trzech bestsellerowych książek: „Grywalizacja”, „Zakamarki marki” oraz „ Narratologia”. Znany jest również z współpracy z największymi markami np. Orange, HBO czy też SONY.

 

B2B Marketing

https://b2b-marketing.pl/

 

Blog poświęcony prowadzeniu biznesu typu B2B. Zawarte są w nim kwestie związane z content marketingiem, automatyzacją marketingu, czy też social mediami. Skierowany jest głównie do osób którzy prowadzą własną firmę lub zastanawiają się nad jej założeniem.

 

MarketingLab

https://www.marketinglab.pl/

 

Blog poświęcony Google Analitics, czyli jednego z podstawowych narzędzi współczesnego marketera. Blog posiada praktyczne przykłady użycia systemu oraz w prosty sposób tłumaczy jego zaawansowane funkcje. Autorem MarketingLab jest Przemysław Modrzewski, który jest jednym z pierwszych oficjalnych trenerów Google w Polsce w dziedzinie reklamy w wyszukiwarce oraz analityki internetowej.

 

sprawny.marketing

https://sprawnymarketing.pl/

 

Blog na którym znajdziecie ciekawe artykuły osób związanych z marketingiem internetowym. Wśród poruszanych tematów znajduje sią się min. content marketing, social media, czy też performance marketing. Warto również zauważyć, że co kwartał wychodzi również magazyn o tym samym tytule poświęcony skutecznemu i ekonomicznemu marketingowi.