ProperAd.pl

  • Traffic Watch Dog

Termin

od 02.09.2022 do 30.09.2022

(pozostało dni: 3)

Bank Pekao S.A. - Promocja Konta Przekorzystnego Biznes Banku Pekao!

Zapraszamy do aktywnego reklamowania promocyjnej kampanii Konta Przekorzystnego Biznes od Banku Pekao!

 
Bank Pekao

 

 

 

W ramach nowej promocji Klient może zyskać do 2000 zł premii: 10% zwrotu z transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą debetową Mastercard (do 600 zł), do 600 zł za umowę o terminal płatniczy oraz 800 zł za umowę o kredyt/pożyczkę/leasing/faktoring. Oferta jest skierowana zarówno do JDG, ale również spółek cywilnych oraz spółek osobowych prowadzących uproszczoną księgowość. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Dodatkowo od jutra (2.09) zniesione zostają restrykcje na pierwszym kroku wniosku, które odrzucały niektóre PKD (uważane za ryzykowne). Od tego momentu takie działalności również mogą przejść przez wniosek. Dodatkowo zostało wprowadzonych kilka zmian UX, które powinny pomóc potencjalnym klientom bezproblemowo założyć konto.

Stawki i rekordowe bonusy pozostają bez zmian: wynagrodzenie standardowe 400 zł CPS za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że na podstawie wysłanego formularza zostanie podpisana umowa o prowadzenie konta, która nie zostanie wypowiedziana. Ponadto, wniosek o konto musi pochodzić od nowego klienta, rozumianego jako takiego, który w ciągu ostatniego roku od momentu złożenia wniosku nie posiadał konta w Banku Pekao.

Dodatkowo za sprzedaże z wniosków złożonych pomiędzy 1.09.2022 a 30.09.2022 r. i w zależności od osiągniętego wyniku, wydawcy mogą otrzymać <