ProperAd.pl

  • Traffic_WatchDog

Termin

od 23.01.2019 do 23.01.2019

(pozostało dni: 5)

Kongres

kongres ITCorner Summit 2019 "The Future of Business"

 

 

ITCorner Summit 2019 The Future of Business to już druga edycja kongresu, który skierowany jest do właścicieli i kadry zarządzającej firm i spółek o profilu softwarowym z całej Polski, a także wszystkich entuzjastów rodzimej branży IT. 

 


Idea kongresu opiera się na wspólnym pochyleniu się nad kluczowymi tematami dotyczącymi biznesu i gospodarki, ale z perspektywy bliskiej stowarzyszeniu ITCorner. 

 

 

W ramach kongresu odbędzie się szereg merytorycznych prelekcji i paneli dyskusyjnych związanych z tematyką zarządzania oraz rozwoju biznesu, z ukierunkowaniem na wyzwania stojące przed niezwykle dynamicznie rozwijającą się branżą nowych technologii. Ponadto wydarzenie ma charakter networkingowy i dzięki temu daje szansę na wymianę kontaktów i budowanie nowych relacji biznesowych pośród jego uczestników.

Kongres adresowany jest do właścicieli, przedstawicieli zarządów i kadry menadżerskiej firm sektora nowych technologii, którzy szukają możliwości wymiany doświadczeń m.in. w obszarze budowania biznesu, efektywnych metod zarządzania, sprzedaży i tworzenia kultury organizacji.

Wydarzenia kierujemy do osób aktywnie kreujących rynek IT, a także członków naszego klastra, ich szanownych gości, partnerów biznesowych, klientów i przedstawicieli lokalnych władz.

 

Plan 4 bloków konferencji znaleźć można tutaj: http://itcsummit2019.itcorner.org.pl/.

Bilety w cenie od 375 zł, nabyć można tutaj : http://itcsummit2019.itcorner.org.pl/rejestracja/?package=Early%20Birds&id=0