ProperAd.pl

  • Traffic Watch Dog

Termin

od 23.01.2019 do 23.01.2019

(zakończone)

Kongres

kongres ITCorner Summit 2019 "The Future of Business"

 

 

ITCorner Summit 2019 The Future of Business to już druga edycja kongresu, który skierowany jest do właścicieli i kadry zarządzającej firm i spółek o profilu softwarowym z całej Polski, a także wszystkich entuzjastów rodzimej branży IT. 

 


Idea kongresu opiera się na wspólnym pochyleniu się nad kluczowymi tematami dotyczącymi biznesu i gospodarki, ale z perspektywy bliskiej stowarzyszeniu ITCorner. 

 

 

W ramach kongresu odbędzie się szereg merytorycznych prelekcji i paneli dyskusyjnych związanych z tematyką zarządzania oraz rozwoju biznesu, z ukierunkowaniem na wyzwania stojące przed niezwykle dynamicznie rozwijającą się branżą nowych technologii. Ponadto wydarzenie ma charakter networkingowy i dzięki temu daje szansę na wymianę kontaktów i budowanie nowych relacji biznesowych pośród jego uczestników.

Kongres adresowany jest do właścicieli, przedstawicieli zarządów i kadry menadżerskiej firm sektora nowych technologii, którzy szukają możliwości wymiany doświadczeń m.in. w obszarze budowania biznesu, efektywnych metod zarządzania, sprzedaży i tworzenia kultury organizacji.

Wydarzenia kierujemy do osób aktywnie kreujących rynek IT, a także członków naszego klastra, ich szanownych gości, partnerów biznesowych, klientów i przedstawicieli lokalnych władz.

 

Plan 4 bloków konferencji znaleźć można tutaj: http://itcsummit2019.itcorner.org.pl/.

Bilety w cenie od 375 zł, nabyć można tutaj : http://itcsummit2019.itcorner.org.pl/rejestracja/?package=Early%20Birds&id=0