ProperAd.pl

  • Traffic Watch Dog

Opublikowane:

22.11.2017

ProperAd.pl – co, dla kogo i po co?

6 min - średni czas potrzebny na przeczytanie artykułu

 

Trafiłeś na stronę naszego serwisu , i bardzo nas to cieszy :), ale czy wiesz co, dla kogo i po co ten serwisu oferuje? Jeśli tak – jest nam miło, jeśli nie – ten krótki tekst pomoże Ci poznać ProperAd.pl trochę lepiej.

 

Jaki jest front page każdy widzi…

 

Nie będziemy się więc rozpisywać nad naszą stroną główną. Zachęcamy do sprawdzania, oceniania i komentowania naszego rankingu (https://properad.pl/Ranking-sieci-afiliacyjnych), śledzenia podstrony o konkursach (został poświęcony im osobny tekst, który znajdziesz tutaj - https://properad.pl/artykul/3/Konkursy-i-bonusy-dla-wydawcow-czy-warto-brac-udzial-na-co-uwaza) i eventach (więcej o wydażeniach branżowych - https://properad.pl/artykul/1/Eventy-branzowe-jak-wybrac-te-ktore-najwiecej-wniosa-do-naszego) oraz czytania artykułów. Ale prawdziwa magia dzieje się po zalogowaniu i właśnie tej części naszego serwisu dotyczy poniższy tekst.

 

Co?

 

Nasz serwis to porównywarka afiliacyjna, co oznacza, że analizujemy różne aspekty działalności sieci afiliacyjnych i prezentujemy je naszym użytkownikom. Samo utworzenie konta i zalogowanie pozwala na Dostęp do dwóch zakładek w Panelu – Pulpitu oraz Zestawienia Sieci. W pierwszej z nich znajdziemy informacje o najnowszych kampaniach – poznamy ich nazwy, daty dodania oraz nazwę sieci afiliacyjnej, która wprowadziła je do swojej oferty. Ponad to możemy przeglądać archiwum newsów. 

Kolejna zakładka – Zestawienie Sieci – pozwoli nam zapoznać się z sieciami afiliacyjnymi, a więc przeczytać ich opis, odkryć plusy i minusy, ocenić czy też skomentować. Znajdziemy tu również dane kontaktowe oraz linki do strony głównej, strony logowania i rejestracji. Ale to tylko dodatkowe funkcje naszego serwisu - aby uzyskać dostęp do tych najważniejszych potrzebny jest Dostępu Premium. Jeśli jesteście zainteresowani właśnie takim dostępem napiszcie do nas na kontakt@properad.pl.

Serce naszego serwisu to, dostępna dla użytkowników premium, Porównywarka Kampanii pozwalająca znaleźć informacje o stawkach oferowanych za daną kampanię w ponad 36 sieciach afiliacyjnych. Dodatkowo kampanie możemy filtrować po stawkach, modelach rozliczeń, sieciach i programach partnerskich, reklamodawcach, branżach lub kategoriach. Oprócz tego w porównywarce opisane zostały szczegóły kampanii oraz umieszczone podglądy landing page. Wszystkie te informacje sąkompletne i aktualne - czuwa nad tym zespół naszych analityków. W tej zakładce dostępne są też dwie specjalne, niezwykle przydatne funkcjonalności - można ustawić powiadomienia o zmianach w kampaniach spełniających określone kryteria a także wygenerować z panelu raport z danymi.

Kolejna zakładka, do której dostęp daje nam wykupienie pakietu premium, to Aktualności. Znajdziemy tutaj historie wszystkich zmian, a więc kiedy dodano, wstrzymano lub wznowiono daną kampanię w konkretnej sieci, a także jak często zmieniały się stawki.

Twoje Powiadomienia, kolejna funkcjonalność premium naszego serwisu, to rozbudowana wersja powiadomień dostępnych w porównywarce kampanii. W tej zakładce można dokładnie określić jakie powiadomienia i jak często chce się otrzymywać. Kryteria użytkownik ustala sam, określając konkretny model rozliczeń, sieć, reklamodawcę, branżę, kategorię a nawet wybierając dokładne wartości stawek. Właściciel konta ma stały podgląd jakie powiadomienia są aktualnie ustawione i w razie potrzeby może je anulować.

Ostatnie, chociaż wcale nie mniej istotne udogodnienie naszego Panelu to Kalkulator Zysku. Dostępny jest dla posiadaczy dostępu premium i umożliwia estymowanie zysków płynących z różnych kampanii (zarówno w displayu jak też z bazy mailingowej), a następnie porównywanie ich z rzeczywistymi. Użytkownik może oczywiście zapisywać swoje kalkulacje i wracać do nich kiedy tego potrzebuje.

 

Dla kogo?

 

ProperAd.pl tworzyliśmy przede wszystkim dla wydawców. To właśnie ta grupa naszych użytkowników powinna aktywnie poszukiwać maksymalizacji swoich zysków, a jej przedstawiciele są najbardziej wrażliwi na wszelkie zmiany zachodzące na rynku i muszą się do nich dostosowywać.  Nasza porównywarka jest również źródłem cennych informacji dla sieci afiliacyjnych. Przede wszystkim na temat tego jak są postrzegane i co mogłyby poprawić, aby relacje z wydawcami były jeszcze lepsze. Oczywiście nasza porównywarka daje im też możliwość stałego monitorowania konkurencji. Z naszej porównywarki korzystają też sami reklamodawcy. Na naszym serwisie mogą łatwo sprawdzić, która sieć oferuje najwyższe, a która najniższe stawki promując ich produkty. Dodatkowo różne formy placementów reklamowych umożliwiają Reklamodawcom przekazanie ich wiadomości bezpośrednio wydawcom, a grono naszych analityków może przygotować raport dokładnie odpowiadający ich potrzebom.  

 

Po co?

 

W Polsce działa kilkadziesiąt sieci afiliacyjnych, nie licząc tych związanych z konkretnymi branżami. Kampania, a nawet konkretna kreacja reklamowa, w każdej z tych sieci może mieć drastyczne różne stawki (sięgające nawet kilkuset procent). Śledzenie stawek oferowanych w różnych sieciach, porównywanie ich i wybieranie najbardziej opłacalnych jest bardzo praco i czasochłonne. A każdy wydawca wie jak cenny jest jego czas. Powstaliśmy aby ułatwić te procesy, które nie przynoszą wymiernych zysków, a jednak są niezbędne aby te zyski maksymalizować.

 

Przetestuj za darmo!

               Jeśli trafiłeś na ProperAd.pl zapewne jesteś mniej lub bardziej związany z branżą afiliacyjną, a skoro tak to dostęp do wszystkich funkcjonalności naszego serwisu będzie dla Ciebie albo bardzo przydatny albo wręcz niezbędny. Załóż konto (https://properad.pl/users/register), napisz do nas na kontakt@properad.pl i przetestuj Dostęp Premium za darmo, aby przekonać się jak bardzo możemy ułatwić Twoją pracę.